Operator siedmiu supermarketów rusza ze sprzedażą online na platformie Supersam.pl

Autor: dlahandlu.pl 6 listopada 2014 12:01

Przedsiębiorstwo handlowe „Pelcowizna", będące właścicielem siedmiu supermarketów uruchomi własny sklep online na platformie Supersam.pl click & collect. W listopadzie zostaną zintegrowane dwie placówki, a kolejne dołączą po wstępnej fazie testów, które potrwają do końca roku.


"Kupuj polskie towary w polskich sklepach" to główna zasada, a zarazem hasło reklamowe Pelcowizny, w myśl której we wszystkich placówkach tej sieci prowadzona jest sprzedaż krajowych produktów. Firma oprócz tradycyjnego handlu w placówkach stacjonarnych, wprowadziła już sprzedaż telefoniczną. Oferta „zakupy na telefon" skierowana jest do wszystkich, którzy nie mogą robić zakupów osobiście, zwłaszcza do osób starszych, chorych oraz matek z małymi dziećmi. Zamówienia, przyjmowane telefonicznie, kompletuje personel w wybranej placówce, a produkty są dostarczane do klientów jeszcze tego samego dnia.

Sieć Pelcowizna to pięć supermarketów na terenie Warszawy przy: ul. Bazyliańskiej 1, Ząbkowskiej 52, Łojewskiej 11, Radzymińskiej 50, Kondratowicza 27. Dwie placówki położone są na Warmii i Mazurach. Pelcowizna jest również odbiorcą hurtowni drogeryjnej Jawa, która wkrótce również dołączy do platformy Supersam.pl.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane