Opolskie galerie handlowe atrakcyjne dla najemców

Autor: pr/dlahandlu.pl 6 lipca 2017 11:27

Opolskie centra handlowe – Solaris Center oraz CH Karolinka pozyskują nowych najemców. W ciągu najbliższych dwóch lat wspomniane galerie wejdą w kolejny etap działalności, oferując nowości w każdym segmencie handlu i usług.

Komercjalizacja CH Karolinka i Solaris Center dynamicznie postępuje. Właściciel galerii – firma Rockcastle – podpisała nowe umowy z najemcami. Marki działające już w obu obiektach zadecydowały o kontynuowaniu dotychczasowej współpracy, część z nich skorzystało z możliwości zwiększenia powierzchni najmu w istniejących salonach.

W efekcie rozszerzenia portfolio najemców, rodzinne centrum handlowe Karolinka wzbogaciło swoją ofertę sportową o markę New Balance. Istotną zmianą dla klientów jest powiększenie salonu 4F, polskiej marki odzieży i akcesoriów sportowych. Na większy salon w nowej lokalizacji, urządzony zgodnie z nowym konceptem, zdecydowała się też marka Bytom. W sierpniu br. w galerii pojawi się także sklep zoologiczny Maxi Zoo. Mapę nowych marek w CH Karolinka uzupełniły punkt usługowy Express Klucze i piekarnia Moje Pieczywo. W gronie najemców, którzy w ostatnim czasie zdecydowali się na kontynuację najmu przestrzeni handlowej w galerii znalazły się takie brandy, jak Quiosque, Kinderplaneta, Martes Sport i Stradivarius.

W związku z planowaną rozbudową i modernizacją, najbliższym czasie w Solaris Center – galerii zlokalizowanej w sercu Opola zajdą spore zmiany. Niektóre z dotychczas działających sklepów zmienią swoje lokalizacje, co pozwoli im na znaczne zwiększenie swojej powierzchni. W kolejnych latach działalność na terenie galerii będą kontynuowały takie brandy, jak Adidas czy topowe marki modowe – Bershka i Zara.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane