Opóźnia się budowa centrum handlowego w Sosnowcu

Autor: gazeta.pl 23 sierpnia 2013 12:48

Przedstawiciel inwestora nie jest w stanie podać dokładnej daty otwarcia niewielkiego centrum handlowego, które powstaje przy głównej ulicy handlowej Sosnowca. Pawilon powstaje na miejscu zburzonej kamienicy przy ul. Modrzejowskiej 18 - czytamy w gazeta.pl

O inwestycji można powiedzieć, że realizowana jest w iście ślimaczym tempie. Najpierw, po etapie fundamentów, na placu budowy niewiele się działo, potem, gdy w górę wystrzeliły filary, i te prace na dość długo zatrzymały się na tym etapie. Ostatnio wyrwę w zabudowie Modrzejowskiej 'zatkała' niewielka ściana ze skrzynkami rozdzielczymi.

Brak pośpiechu w budowie potwierdza nawet przedstawiciel inwestora, warszawskiej spółki Moderno. - Nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia związanego z szybkim zakończeniem tej inwestycją - mówi Igor Hajkiewicz, gdy pytamy o termin zakończenia budowy.

Ostatecznie Hajkiewicz uściśla, że być może wiosną, a może latem, czyli w połowie roku budowa centrum zostanie zakończona. Czy w tym samym czasie może spodziewać się otwarcia, trudno na razie powiedzieć.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane