Oracle i Mastercard z rozwiązaniami ułatwiającymi płatności w sklepach i restauracjach

Autor: dlahandlu.pl 27 lutego 2017 13:35

Firmy Oracle i Mastercard poinformowały o nawiązaniu globalnej współpracy, która ma na celu dostarczenie efektywnych rozwiązań w obszarze płatności cyfrowych dla sektora handlu detalicznego i branży hotelarskiej. Na początku współpracy obydwie firmy skupią się na trzech głównych obszarach innowacyjnych rozwiązań dla restauracji, hoteli oraz sklepów detalicznych.

Oracle i Mastercard będą wspólnie pracować nad utworzeniem i rozwijaniem systemów do obsługi płatności cyfrowych dla punktów handlowych, w tym Qkr! z systemem Masterpass. Jest to aplikacja mobilna umożliwiająca klientom łatwe zamawianie towarów i usług oraz regulowanie płatności za pośrednictwem smartfonów, bez konieczności czekania na połączenie telefoniczne lub na obsługę w restauracji. Dzięki tej integracji transakcje staną się proste, wygodne i bezpieczne.

Zamiast rozwijać i wdrażać osobne rozwiązania płatności dla sklepów stacjonarnych i sklepów on-line, detaliści mogą czerpać korzyści z pełni zintegrowanej obsługi płatności cyfrowych i zapobiegania oszustwom poprzez wykorzystanie globalnych usług od Mastercard Payment Gateway Services.

Zintegrowanie portfela cyfrowego Masterpass z produktami Oracle zapewnia detalistom płynny proces płatności w różnych kanałach sprzedaży.

Firmy Mastercard i Oracle pracują już ze wspólnymi partnerami, takimi jak wagamama, Carluccio’s, Young & Co.s Brewery oraz Geronimo Pubs. Wszystkie te przedsiębiorstwa używają rozwiązania Qkr, aby umożliwić swoim klientom składanie dodatkowych zamówień podczas posiłków, dokonywanie płatności przy stoliku oraz dzielenie jednego rachunku na wiele osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,19

  • Śr

    4,27

  • Min

    3,05

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane