PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Orbico złożyło do UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad spółką Grupy Żywiec

Autor: UOKiK 13 sierpnia 2015 15:17

10 sierpnia br. spółka Orbico d.o.o. z siedzibą w Zagrzebiu złożyła do UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad Distribev sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jak już informowaliśmy, planowana koncentracja polega na przejęciu przez Orbico kontroli nad spółką Distribev poprzez nabycie przez Orbico 80 proc. udziałów Distribev, uprawniających do wykonywania praw z 80 proc. głosów na zgromadzeniu wspólników tej spółki.

Zgłaszający należy do grupy kapitałowej kontrolowanej przez Branko Roglica, prowadzącej w szczególności działalność w zakresie sprzedaży hurtowej produktów różnego rodzaju (w tym m.in. FMCG, kosmetyków, olejów silnikowych, wyrobów tytoniowych) na terytorium Albanii, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Niemiec, Węgier, Kosowa, Macedonii, Mołdawii, Czarnogóry, Serbii, Polski, Rumunii, Słowacji i Słowenii.

Distribev jest spółką utworzoną w 2015 r., która będzie się zajmować dystrybucją napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzoną dotychczas przez Grupę Żywiec S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane