Orchidea PR dla galerii handlowej NoVa Park

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 17 kwietnia 2012 10:20

Z początkiem kwietnia 2012 roku agencja public relations Orchidea PR rozpoczęła współpracę z galerią handlową NoVa Park zlokalizowaną w Gorzowie Wielkopolskim. Umowa obejmuje strategiczne doradztwo komunikacyjno-wizerunkowe.

Orchidea PR odpowiada za kontakty z mediami, komunikację wewnętrzną oraz kryzysową. W ramach współpracy agencja prowadzi również działania z obszaru community relations oraz public relations w internecie. Orchidea PR została wybrana w wyniku rekomendacji, a umowa obowiązuje na czas określony.


Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpi w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz 93 punkty handlowo-usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk. Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz Caelum Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10636

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane