PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Organic Farma Zdrowia przejęła prawa do sieci Żółty Cesarz

Autor: www.dlahandlu.pl 14 października 2016 14:00

Organic Farma Zdrowia przejęła prawa do sieci Żółty Cesarz fot. Sławomir Chłoń, prezes OFZ

Organic Farma Zdrowia przejęła prawa do sieci franczyzowej sklepów z wegetariańską żywnością „Żółty Cesarz”. Do sieci należą obecnie 4 obiekty – w tym jeden zlokalizowany w Warszawie przy ulicy Bruna 34, którego działalność została także przejęta przez spółkę.

Ponadto, we wrześniu Organic Farma Zdrowia otrzymał od swojego największego akcjonariusza spółki EcorNaturaSi S.p.A. w wysokości 1,6 mln euro przeznaczoną na wsparcia dalszego rozwoju spółek Grupy Organic Farma Zdrowia w tym między innymi na inwestycje związane z unowocześnieniem istniejących delikatesów, otwieraniem kolejnych oraz uruchomieniem pierwszego sklepu wielkopowierzchniowego.

Zorganizowana została delegacja przedstawicieli wszystkich działów operacyjnych spółek Grupy do siedziby głównego akcjonariusza we Włoszech, w celu nawiązania bezpośrednich kontaktów do rozpoczynającej się operacyjnej współpracy pomiędzy spółkami.

EcorNaturaSi S.p.A. jest na swoim rynku największą spółką wyspecjalizowaną w hurtowym i detalicznym handlu produktami ekologicznymi (4. pod względem wielkości tego typu firma w Europie)

Na początku października spółka otworzyła dwa pierwsze sklepy franczyzowe pod logo Organic Farma Zdrowia (w Kielcach i Wołominie).

OFZ jest największą w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi.
Posiada około 40 sklepów stacjonarnych w największych miastach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane