PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Organic Farma Zdrowia rusza z nową siecią convenience

Autor: www.dlahandlu.pl 10 września 2014 14:36

Organic Farma Zdrowia rusza z nową siecią convenience

GK Organic Farma Zdrowia stworzyła nową koncepcję sklepu pod marką „Organic Zielone Oko". Pierwszy taki sklep został otwarty 10 września na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców 32, w Warszawie. To placówka typu convenience - oferujący konsumentom ekologiczne produkty niedaleko miejsca zamieszkania.

Lokal ma również część bistro, gdzie klienci będą mogli spożyć na miejscu przygotowane przez personel kanapki, koktajle i soki owocowo-warzywne oraz kawę i herbatę. Lokal posiada też mini piekarnię.

- W przeprowadzonych badaniach wielu respondentów odpowiadało, iż nie kupuje żywności ekologicznej z powodu większej odległości sklepów specjalistycznych, a co za tym idzie braku dostępności takich produktów w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Potrzeba jaką wyrażali często konsumenci skłoniła nas do stworzenia takiej koncepcji - mówi Sławomir Chłoń, prezes zarządu Organic Farma Zdrowia S.A.

Sklep posiada szeroką ofertę świeżej żywności ekologicznej tj. nabiał, warzywa i owoce, mięso, drób i tradycyjne wędliny. Uzupełnieniem jest bogata oferta przetworów owocowo-warzywnych, bakalie, mąki i produkty mączne, makarony, soki, cukier i środki słodzące, napoje - kawę, herbatę, kakao, produkty dla dzieci w różnym wieku, oleje i oliwy, dania gotowe, miody, produkty bezglutenowe i bez laktozy, czy produkty dla wegetarian, szczególnie sojowe. Wkrótce do oferty bistro zostaną  wprowadzone kolejne produkty jak świeże sałatki, kisze.

Organic Farma Zdrowia S.A. zamierza tworzyć kolejne takie sklepy z myślą o osobach, dla których jakość żywności jest bardzo ważna, ale musi być dostępna w miejscach dla nich dogodnych. Po przetestowaniu nowej koncepcji sklepu na Saskiej Kępie, spółka będzie szukać kolejnych lokali w odpowiednich miejscach tj. w dzielnicach, w których konsumenci świadomie poszukują żywności dobrej dla zdrowia.

Organic Farma Zdrowia to największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Sieć składa się z 37 sklepów na terenie kraju tj. w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Rumii, Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Płocku, Poznaniu, Swarzędzu, Wrocławiu, Piasecznie, Łomiankach i Konstancinie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane