Organic obniża ceny w ramach akademii zdrowego odżywiania

Autor: pr 10 września 2014 09:40

Od września br. Organic Farma Zdrowia intensyfikuje działania w zakresie edukacji nt. zdrowego odżywiania. W tym celu powstaje Gotuj z Organic! – Akademia zdrowego odżywiania. W ramach akademii sieć będzie organizowała specjalne programy edukacyjne, konkursy, warsztaty kulinarne i spotkania m.in. z firmowym ekspertem ds. odżywiania. Produkty szczególnie polecane w ramach programów edukacyjnych będą wyeksponowane na wyznaczonych regałach/ półkach we wszystkich sklepach Organic Farma Zdrowia. Większość tych produktów klienci znajdą w gazetce promocyjnej do zakupu w specjalnych cenach.

Wszystkim akcjom edukacyjnym będą towarzyszyć specjalne promocje cenowe, aby ułatwić klientom stosowanie i przekonanie się do zalecanych produktów.

We wrześniu br. akademia rozpoczyna trzymiesięczny program „Strączkowe są zdrowe". Celem programu jest przybliżenie konsumentom wartości odżywczych roślin strączkowych, przypomnienie warzyw niegdyś często stosowanych w polskiej kuchni, a które obecnie przeszły w wielu polskich domach w zapomnienie.  

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,67

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane