ORLEN wprowadza nową markę własną O! Szuka polskich dostawców

Autor: dlahandlu.pl 30 października 2017 11:53

ORLEN wprowadza nową markę własną O! Szuka polskich dostawców fot. materiały prasowe Orlen

Woda źródlana O! jest pierwszym produktem spośród wielu, jakie PKN ORLEN wprowadzi do sprzedaży pod marką własną na stacjach paliw. Nowe produkty będą pojawiały się na stacjach Koncernu sukcesywnie w ramach kampanii „O! i masz wszystko. Jakość i wygoda zawsze po drodze”.

Koncepcja marki własnej O! powstała w związku z rozwojem nowego formatu sklepu O!Shop. Pierwszym produktem jest woda źródlana O!, która będzie dostępna jako gazowana i niegazowana od 1 listopada. Systematycznie prowadzone są postępowania przetargowe na następne produkty pod tą marką stanowiąc szansę dla polskich wytwórców różnych kategorii spożywczych, którzy chcą podjąć współpracę z PKN ORLEN i mogą zaoferować pożądane standardy.

- Wkrótce na naszych stacjach pojawiać się będą kolejne produkty własne pod marką O! Będą to m.in. soki, napoje oraz słodycze. Celem naszej strategii jest nie tylko kontynuacja rozwoju sprzedaży pozapaliwowej, ale również repolonizacja dostawców, oferujących bardzo często wysokiej jakości produkty - powiedział Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN ORLEN ds. Sprzedaży.

Woda mineralna O! jest pierwszą od 10 lat konsumencką marką własną PKN ORLEN wprowadzoną na rynek po energetyku Verva. Jest elementem strategii rozwój obszaru detalu, nawiązującym do nowej oferty sklepów pod marką O!Shop i logo Stop Cafe.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • david 2017-11-06 12:14:56

  Widzę iż na szczęście wszystkie komentarze pochodzą od ludzi myślących....tak...Orlen pohandluje więcej....zysk trafi do worka państwowego bez dna....polonizacja dostawców...Dzeusie ty to słyszysz i w 2017 roku nie rzucasz gromami ?! Polonizujemy Polskę ? Super nacjonalistyczny pomysł w Nowoczesnej Europie...A kiedy Inkwizycja ?

 • mat 2017-11-02 09:03:02

  A czyli ustawę ograniczającą handle przygotowali dla Orlenu?

 • Sklepikarz 2017-10-31 18:04:51

  Orlen ma być polski i narodowy ? A "O!Shop" tojest po polsku?

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane