Orlen: Współpraca z Traficar okazją do promocji oferty gastronomicznej

Autor: dlahandlu.pl 3 listopada 2017 11:11

60 stacji paliw ORLEN, na których dostępna jest usługa carsharingu i 95 dedykowanych miejsc parkingowych – tak obecnie wygląda oferta koncernu w zakresie usługi wynajmu aut na minuty, realizowana we współpracy z firmą Traficar. W związku z ambicją Orlenu do odpowiadania na aktualne trendy w mobilności, z usługi carsharingu będą mogli skorzystać również klienci stacji paliw w Trójmieście.

–W momencie naszego zaangażowania w projekt usługa carsharingu była dostępna dla klientów w Krakowie i w Warszawie. Tylko od czerwca br. usługa objęła też stacje we Wrocławiu, Poznaniu, a teraz w Trójmieście i dziś już 60 stacji pod marką ORLEN może zaoferować opcję wynajmu aut na minuty. To pokazuje jak dynamicznie rozwija się ta usługa – powiedział Krzysztof Łagowski, dyrektor wykonawczy ds. sprzedaży detalicznej, PKN ORLEN.

Wprowadzenie carsharingu na stacje paliw ORLEN stanowi możliwość zapewnienia klientom dodatkowych korzyści w ramach korzystania z oferty na obiektach koncernu. Współpraca z Traficar jest także doskonałą okazją do promocji oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. Podobnie, jak w przypadku pozostałych miast, w których funkcjonuje usługa, również w Trójmieście, PKN ORLEN zapewni paliwo dla floty Traficar, a także będzie świadczył dodatkowe usługi, np. myjni.

W ramach dotychczasowego zaangażowania w projekt, PKN ORLEN wziął udział m.in. akcji #podaj dalej, gdzie na użytkowników floty Traficar czekały w autach kupony na gratisowe śniadania. Jednocześnie koncern stale rozwija część promocyjną, dostępną w aplikacji dla wszystkich wynajmujących auta na minuty. W najbliższym czasie przewidywane są kolejne, atrakcyjne oferty dedykowane użytkownikom Traficar.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane