Orzeł Dystrybucji FMCG

Autor: pr 14 listopada 2016 15:59

Za niespełna dwa tygodnie kilkadziesiąt firm z całej Polski zaprezentuje swoje produkty i usługi podczas II edycji targów „Orzeł Dystrybucji FMCG” na stadionie PGE Narodowym.

Oprócz polskich producentów i dystrybutorów, imienne zaproszenia na targi otrzymali także przedstawiciele ponad 1500 hurtowni i około 400 sieci sklepów z branży spożywczej i drogeryjnej. - W tym roku na targach będzie można spotkać reprezentantów wielu firm zajmujących się dystrybucją, sprzedażą i produkcją, i to w jednym miejscu! To nasz kolejny sukces i prawdziwe święto biznesu – mówi Beata Farmus, prezes zarządu wydawnictwa Media Direct, współorganizator targów.
W programie imprezy przewidziano panele dyskusyjne dotyczące środowiska kupieckiego m.in. „Sprzedaż produktów po zaniżonych cenach w zagranicznych dyskontach” oraz „Handel w niedzielę i święta”. Organizatorzy przygotowali również dwa konkursy dla wystawców: POLSKI SMAK 2016 – organizowany przez Praską Giełdę Spożywczą oraz PRODUKT Z POTENCJAŁEM 2016 – organizowany przez Wydawnictwo „Media Direct”. Partnerem wydarzenia są portalspozywczy.pl, dlahadlu.pl oraz magazyn „Rynek Spożywczy”.

Kontakt ws. uczestnictwa w targach:
targi@zyciehandlowe.com
tel. 506 177 544
http://orzel-dystrybucji.pl/

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane