Oshee dla dzieci z domów dziecka

Autor: pr 24 marca 2017 15:08

Oshee dla dzieci z domów dziecka fot. materiały prasowe

„Żyj, walcz, zwyciężaj” - od teraz hasło marki OSHEE nabiera nowego znaczenia. Założona niedawno Fundacja, której przyświeca to samo motto, będzie wspierać podopiecznych domów dziecka zakupując dla nich sprzęt sportowy. Firma, propagująca aktywny styl życia, chce w ten sposób pomóc dzieciom w znalezieniu ich pasji do sportu.

- Postanowiliśmy założyć Fundację, która swoim charakterem wpisze się w strategię naszej firmy, a jej fundamentem będzie aktywny tryb życia, który chcemy jeszcze bardziej promować wśród młodych ludzi - mówi Dominik Doliński, Wiceprezes firmy OSHEE. Nowy projekt zakłada wyposażenie co najmniej 12 wybranych domów dziecka rocznie w sprzęt sportowy wart ok. 250 tysięcy złotych. Co kwartał, specjalnie powołana komisja składająca się z kilku osób – przedstawiciela firmy OSHEE oraz kilku zaproszonych gości – wybierze trzy domy dziecka, które otrzymają wyposażenie do ćwiczeń o wartości ok. 20 tysięcy złotych każdy. 

Firma OSHEE nie tylko wspiera, ale także zachęca innych do pomocy. Każdy może zwiększyć kwotę środków przeznaczonych na powyższy cel kupując izotonik o smaku RED ORANGE z logotypem Fundacji OSHEE, z którego sprzedaży 5% trafi na konto organizacji. Warto podkreślić, że 100% środków będzie przekazywane na pomoc domom dziecka, ponieważ Fundacja nie ma żadnych kosztów organizacyjnych czy marketingowych. Domy dziecka chcące zgłosić swój udział w Programie „Sprzęt sportowy dla Domów Dziecka” szczegóły dotyczące całej akcji znajdą w regulaminie znajdującym się na stronie Fundacji: http://fundacjaoshee.eu/

OSHEE od dawna wspomaga i tworzy programy służące wsparciu osób potrzebujących. Współpracuje z Fundacją Rak’n’Roll, promując ideę walki z rakiem, jest partnerem programu SZLACHETNA PACZKA oraz Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,36

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane