PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

OSHEE rozpoczęło współpracę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki

Autor: pr 29 września 2017 09:49

OSHEE rozpoczęło współpracę z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki fot. materiały prasowe

OSHEE właśnie nawiązało nową współpracę – firma została oficjalnym partnerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wybrane produkty OSHEE otrzymały tytuł Oficjalnych Produktów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a napoje izotoniczne marki wspierać będą zawodników Reprezentacji Polski podczas zawodów. To kolejna współpraca, nawiązana przez firmę, nastawiona na promocję i wsparcie polskiego sportu.

OSHEE od dawna wspiera profesjonalnych sportowców oraz sympatyków aktywności fizycznej – marka angażuje się w wiele wydarzeń sportowych oraz jest m.in. partnerem Pucharu Polski w piłce nożnej oraz rozgrywek Nice 1 Ligi, jesienią ub.r. firma została oficjalnym partnerem PZPN. OSHEE współpracuje także z organizacją KSW jako jej oficjalny partner. Ambasadorką marki jest Joanna Jędrzejczyk, która wspólnie z OSHEE promuje aktywność sportową m.in. poprzez kampanię na wybranych produktach firmy. 

W ramach współpracy z PZLA, OSHEE wprowadzi na rynek napoje izotoniczne dedykowane
i sygnowane logotypem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki: OSHEE Runners i OSHEE Lemon,
w butelkach o standardowej pojemności 0,75 l. Oba napoje idealnie sprawdzają się podczas intensywnych treningów, podczas których organizm traci nie tylko wodę, ale i ważne dla zdrowia witaminy, węglowodany czy elektrolity.

Dzięki podjętej współpracy OSHEE będzie obecne podczas wszystkich imprez sportowych
i konferencji prasowych PZLA oraz na ściankach sponsorskich. Produkty OSHEE będą towarzyszyły zawodnikom Polskiego Związku Lekkiej Atletyki podczas wszystkich zawodów, w których będą brać udział w ramach Reprezentacji Polski. Dodatkowo osoby goszczące w siedzibie PZLA, dzięki stałej ekspozycji, będą miały okazję zapoznać się z portfolio marki OSHEE, w tym z napojami izotonicznymi i witaminowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,82

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane