PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Osiedla mieszkaniowe zyskają na rozbudowie CH Ogrody

Autor: portel.pl 25 maja 2011 11:31

26 maja elbląska Rada Miejska zdecyduje o ewentualnym wydaniu zgody na rozbudowę CH Ogrody. Mimo to, mieszkańcy domów sąsiadujących z centrum handlowym zagwarantowali sobie, że w ramach ewentualnej realizacji inwestycji przeprowadzone zostaną pracę mające poprawić komfort życia na ich osiedlu.

Dwa porozumienia podpisane w ciągu ostatnich kilku dni przez przedstawicieli inwestora z Zarządami Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo" i Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Żyrardowska 77 gwarantują, że w ramach realizacji inwestycji na pobliskich osiedlach powstaną m.in. nowe place zabaw czy dodatkowa zieleń. Kompletne wyciszone zostaną także urządzenia grzewczo-chłodnicze znajdując się na dachu centrum.

Odbyło się także spotkanie Komisji Gospodarczej Rady Miejskiej, która zapoznała się z projektem uchwały dotyczącym Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla obszaru zajmowanego przez CH Ogrody. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele inwestora, którzy przedstawili założenia rozbudowy oraz prognozowany wpływ na rynek pracy, dostępność towarów i usług, układ drogowy, poziom emisji zanieczyszczeń oraz hałasu, a także przedstawiciele środowisk kupieckich, którzy po raz kolejny zgłosili swoje negatywne uwagi do uchwały umożliwiającej rozbudowę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,99

  • Śr

    4,03

  • Min

    2,82

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane