Osiem nowych salonów home&you do końca roku

Autor: pr 14 września 2017 14:10

Marka home&you, lider branży home&decoration w Polsce, przeprowadza jesienną ofensywę i zapowiada otwarcie 8 salonów do końca tego roku. Marka wprowadzi się do kilku nowo otwieranych centrów handlowych oraz zawita do lokalizacji, które z sukcesem działają na rynku. Tym samym liczba wszystkich sklepów wzrośnie do 132, a ich łączna powierzania będzie przekraczać 40 tys. mkw.

Home&you to jedna z trzech, obok Essex i à Tab, marek w portfolio spółki akcyjnej BBK. Posiada ponad 120 własnych salonów sprzedaży w 70 miastach, których liczba w najbliższym czasie jeszcze wzrośnie. Właśnie otwarty został bowiem salon w Galerii Północnej, na warszawskiej Białołęce, a do końca miesiąca home&you dołączy do najemców centrum handlowego Vivo w Krośnie. Do końca roku marka zawita jeszcze do galerii handlowych w Kielcach (Korona), Wrocławiu (Wroclavia), Częstochowie (Auchan Poczesna), Krakowie (Centrum Serenada), Lublinie (Ikea Skende Shopping) oraz Warszawie (Złote Tarasy).

- Zależy nam na tym, by marka home&you była obecna w atrakcyjnych lokalizacjach oraz w centrach handlowych o dużej strefie zasięgu. Z tego powodu nie może nas zabraknąć np. w nowym, niezwykle nowoczesnym centrum Wroclavia, zlokalizowanym w samym sercu miasta, czy w lifestylowo-rozrywkowym krakowskim centrum Serenada. Obserwujemy także działające z sukcesem galerie handlowe i bardzo chętnie dołączamy do grupy ich zadowolonych najemców. Stanie się tak choćby w Kielcach, gdzie już wkrótce otworzymy nasz salon w centrum Korona, oraz w Warszawie – tu z kolei zawitamy do Złotych Tarasów. Salon, będący naszą dwunastą warszawską lokalizacją, będzie wyróżniał się przede wszystkim powierzchnią (ponad 800 mkw.), ale i asortymentem – mówi Arkadiusz Sobczak, dyrektor sieci sprzedaży detalicznej BBK S.A.

Marka home&you odważnie wkracza na rynki zagraniczne, mając salony w Estonii, Rosji oraz na Ukrainie. Inwestuje również w nowoczesne systemy e-commerce. Kanał sprzedaży online odgrywa istotną rolę w strategii handlowej marki home&you. Co roku zwiększa się jego udział procentowy w całości sprzedaży. Przy wsparciu firmy Divante, trwają właśnie prace nad planowaną zmianą oprogramowania na Magento 2.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane