Oszuści podszywają się pod sprzedawców sieci Rossmann

Autor: dlahandlu.pl 9 października 2015 13:22

Podszywające się pod współpracę z firmą Rossmann osoby, oferują przez telefon rzekome zniżkowe zakupy w drogeriach Rossmann.

"Informujemy naszych klientów, że nie prowadzimy tego typu akcji. Nigdy nie prowadzimy sprzedaży w formie telesprzedaży czy akwizycji, t.j. dzwoniąc do domów, nagabując na ulicy czy pukając do domów klientów. Przestrzegamy przed podawaniem swoich danych osobowych osobom podającym się za naszych przedstawicieli.

Równocześnie przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są wyłącznie w naszych sklepach, gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb” oraz na stronie internetowej sieci - czytamy w oświadczeniu spółki Rossmann.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • naiwana 2017-02-03 20:19:24

  Dałam się oszukać osobom które podszyły się pod firmę Rossman na Fb.Klikając link -strony kupon40.pl jest informacja o probraniu, wysłać sms ( oszuści w komentarzach na fb pisali o ,030 gr za sms) gdy wczytasz się w regulamin ten koszt to 30 zł .Razy 3 bo 3 sms daje kwotę 90 zł .Tyle należy zapłacić za kupon którego nie ma!!!Dodam regulaminu nie udaje się otworzyć za każdym razem jak jest się na stronie kupon40.pl.Dlatgeo nie zawsze można dowiedzieć się w porę ze to oszustwo. Sprawa nadaję się do zgłoszenia na policję. Piszcie kto jeszcze .Proceder trwa jak widać od lat.

  dziś jest 03.02.2017 rok

 • mario 2015-10-10 11:27:44

  Rossmann robi w bambuko konsumentów, rzekomymi akcjami promocyjnymi a ni dają się łapać na te lep. Nie popieram oszustwa, ale akcje czy "oszustwa" przeciw nim samym TAK !!! Polska dla Polaków i Polskich Przedsiębiorców, nie dla cwaniaków którzy niszczą Polską przedsiębiorczość, bo mają kasę, a decydenci przy tym korzystają nie złe obrywki.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,59

 • Śr

  3,49

 • Min

  1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3987

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane