Otmuchów widzi dla siebie szansę w planach ekspansji Biedronki

www.portalspozywczy.pl 19 lipca 2012 12:06

ZPC Otmuchów jest przygotowany do tego, by produkować na zlecenia zarówno sklepów dyskontowych, jak i delikatesowych - ocenia w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Bernard Węgierek, prezes spółki. - Plany Biedronki, by rozwijać sieć sklepów stawiając na jakość, jest szansa dla nas - mówi.


Jak mówi Bernard Węgierek, bez względu na sytuację gospodarczą, rynek handlu i tak będzie w dalszym ciągu nasycany sieciami. Obok tego rynku istnieć będą mniejsze sklepy detaliczne. - My jesteśmy przygotowani do produkcji i do dyskontów i do delikatesów. Podążamy za naszymi odbiorcami, nie koncentrujemy się na tym, czy ma to być tani czy drogi produkt - podkreśla prezes Otmuchowa.
- Biedronka jak wielu innych odbiorców stawia mocno na jakość i my widzimy w tym szansę dla siebie - wielu mniejszych producentów, dla których jakość nie stanowi istotnego elementu procesu produkcyjnego, wypada z rynku. Dlatego stawiamy na nowe technologie i bezwzględne przestrzeganie reżimów jakościowych. Czy to będzie dyskont, czy inna formuła, to przestaje mieć dla nas znaczenie - dodaje.
Prezes Otmuchowa ocenia, że sieć Biedronka nastawia się też na ofertę produktów świeżych i w ten sposób walczy bardzo mocno o klienta. - Moim zdaniem jest to dobra koncepcja - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,87

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane