PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Otwarcie Dekady Olsztyn w czerwcu

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2012 10:34

Budowa Galerii DEKADA w Olsztynie realizowana jest zgodnie z planem. Obecnie trwają prace przy zagospodarowaniu terenu przy galerii oraz prowadzone są finalne rozmowy na temat wynajęcia ostatnich wolnych lokali. Otwarcie inwestycji zaplanowano na czerwiec 2012 roku. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG Property Consulting.

DEKADA Olsztyn będzie piątym obiektem należącym do sieci galerii handlowych budowanych przez spółkę Dekada Realty. Na powierzchni najmu 3 700 mkw. zlokalizowanych zostanie 14 sklepów, a galeria dysponować będzie parkingiem na 120 miejsc.
- Prace przy budowie Dekady Olsztyn postępują zgodnie z harmonogramem robót. Obecnie kontynuowane są prace przy elewacjach oraz trwa montaż instalacji sanitarnej i elektrycznej - mówi Aleksander Walczak, Prezes Dekada Realty- rozpoczęliśmy też zagospodarowanie terenu przed galerią -przygotowujemy dojazdy do centrum i parkingi. Z końcem marca zaczniemy przekazywać lokale najemcom.
Obiekt skomercjalizowany jest w blisko 80 proc. Swoje salony w DEKADZIE otworzą m.in. delikatesy BOMI,  Empik, CCC, Rossman, Textil Market, Optyk Tracewicz i Ruch.
DEKADA Olsztyn będzie zlokalizowana pomiędzy kluczowymi ulicami Olsztyna: ul. Partyzantów i ul. Kościuszki. Otwarcie galerii zaplanowano na połowę czerwca 2012 roku.


DEKADA to sieć galerii i centrów handlowych typu covenience. Na rynku polskim marka obecna jest od 2009 roku. Do Grupy DEKADA należą centra już otwarte w takich miastach jak: Sieradz, Skierniewice i Myślenice. W najbliższej przyszłości uruchomione zostaną także obiekty w Żyrardowie (16 maja 2012), Olsztynie (czerwiec 2012), Krakowie (jesień 2012), Malborku, Rypinie i Nowym Targu. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych DEKADA są największe sieci sklepów w Polsce: spożywcze, RTV i AGD, odzieżowe, obuwnicze, drogeryjne, apteczne i inne oraz sieciowe firmy usługowe i gastronomiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane