PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Otwarcie marketu OBI w Miejscu Piastowym

Autor: www.dlahandlu.pl 18 listopada 2011 10:54

18 listopada, sieć OBI otworzy w Miejscu Piastowym k. Krosna swój kolejny market budowlany. Generalnym wykonawcą obiektu jest Grupa Kapitałowa Rank Progress SA, która planuje tam realizację parku handlowego. Market OBI ma być pierwszą częścią tej inwestycji.

Nowy obiekt, o powierzchni całkowitej 10,5 tys. mkw., to 40. market sieci handlowej OBI w Polsce. Został on zrealizowany przez Grupę Kapitałową Rank Progress SA. Wartość projektu opiewała na kwotę 19,5 mln zł.

Market OBI ma być częścią większej inwestycji Rank Progress w Miejscu Piastowym koło Krosna. Na liczącej ponad 8 ha działce spółka chce wybudować galerię handlową o powierzchni 18 tys. mkw., z parkingiem na blisko 380 miejsc. Realizacja projektu planowana jest w 2012 r.

OBI w Miejscu Piastowym jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów należących do sieci. Wyposażono go m.in. w system Digital Signage oraz - z myślą o zagranicznych klientach - wprowadzono możliwość płacenia w euro. W markecie zatrudnienie znajdzie około 120 osób.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Rank Progress tworzy grupę kapitałową obejmującą spółki celowe, poprzez które realizowane są poszczególne projekty. Istotnym atutem Grupy Rank Progress jest bank ziemi, w którego skład wchodzą atrakcyjnie zlokalizowane grunty na terenie całej Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane