PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Outlet Park Szczecin może ruszyć w trzecim kwartale br.

Property News 6 września 2012 13:22

Obecnie trwają rozmowy z wykonawcą w sprawie nowego harmonogramu prac.

Wcześniejsze plany mówiły o otwarciu centrum 13 września. W połowie sierpnia przedstawiciele inwestora poinformowali jednak o przesunięciu daty otwarcia. Przyczyną był wniosek generalnego wykonawcy obiektu - firmy Polimex-Mostostal.

Nadal nieznana jest konkretna data otwarcia centrum. Przedstawiciele Outlet Park Szczecin w rozmowie z Propertynews.pl zapewniają, że nastąpi to jeszcze jesienią. Szczegółowe informacje zostaną podane po ustaleniu nowego harmonogramu prac. Prawdopodobnie do końca września nowa data otwarcia centrum będzie już znana.

Zgodnie informacjami z lipca do zakończenia prac pozostały już tylko sprawy wykończeniowe i ułożenia instalacji.

Inwestycja Outlet Park Szczecin podzielona jest na etapy. Pierwszy z nich, obecnie realizowany, zakłada powstanie galerii handlowej, w której znajdzie się 70 lokali handlowych. Najwcześniej rok po zakończeniu pierwszego etapu, rozpoczną się prace związane z drugą fazą, w której powstanie około 60 sklepów.

Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 000 mkw., powierzchnia całkowita to 30 200 mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1 400 miejsc parkingowych. Projekt wykonawczy elewacji obiektu powstał w biurze Open Architekci, projekt wykonawczy wnętrz wykonała firma S.M.Art, projekt wykonawczy obiektu wykonała i koordynowała szczecińska pracownia STUDIO A4.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane