Outlety Biedronki działają w ośmiu lokalizacjach

www.portalspozywczy.pl 6 lutego 2017 15:21

Jeronimo Martins Polska prowadzi w Polsce w ośmiu lokalizacjach Towaroteki, czyli outlety, w których wyprzedaje nadwyżki magazynowe i pozostałości po akcjach specjalnych. Funkcjonują one w lokalizacjach, w których Biedronka dysponuje prawem do użytkowania nieruchomości. Gdy umowa dobiega końca, są likwidowane, tak jak np. zlikwidowano Towarotekę w lipcu 2016 roku w Ostrołęce.

- W kilku lokalizacjach w Polsce funkcjonują nasze sklepy Towaroteka, które bazują na koncepcji outletu. Uruchamiane są one w danej lokalizacji w okresie, w którym dysponujemy jeszcze prawem do użytkowania nieruchomości przez pewien czas lub też w obiektach, w których znajduje się sklep Biedronka, a gdzie możemy wykorzystać dodatkową przestrzeń (np. osobne pomieszczenie) - wyjaśnia Biuro Prasowe Jeronimo Martins.

Dodaje, że tym samym powierzchnia handlowa, pozostająca do dyspozycji Jeronimo Martins służy zagospodarowaniu produktów przemysłowych (tzw. non-food), które dostępne były w Biedronce w ramach ofert specjalnych.

- Czasem stoiska z takimi artykułami aranżowane są też np. w specjalnych namiotach przy sklepach, natomiast tam, gdzie mamy taką możliwość – wykorzystujemy do tego celu nieruchomość aż do momentu, kiedy umowa, dająca nam prawo do dysponowania powierzchnią, dobiega końca - podaje biuro prasowe.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane