PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Pamapol oficjalnym dostawcą żywności na Światowe Dni Młodzieży

Autor: dlahandlu.pl 13 czerwca 2016 10:22

Pamapol oficjalnym dostawcą żywności na Światowe Dni Młodzieży Na zdj. Robert Jankowski, prezes zarządu Pamapol S.A., fot. Pamapol

Pamapol S.A., czołowy polski producent dań gotowych i wicelider rynku tej kategorii,  jest oficjalnym dostawcą żywności na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie.

Na potrzeby Światowych Dni Młodzieży 2016, Pamapol zorganizował w ramach swoich struktur Mobilną Grupę Gastronomiczną – organ, mający na celu pełną obsługę dostawy żywności podczas tego wydarzenia. Pielgrzymi będą mieli do dyspozycji dwa rodzaje punktów gastronomicznych: stacjonarne oraz mobilne, działające na zasadzie food trucków.

– Na największe w Polsce wydarzenie o skali ogólnoświatowej, przygotowaliśmy innowacyjne rozwiązania w zakresie produktowym, opakowaniowym i logistycznym. Opracowaliśmy całkiem nową linię produktów dań gotowych, które nie wymagają systemu chłodzenia i wpisują się w trend convenience – są wygodne w użyciu, szybkie w przygotowaniu i równocześnie sprawdzają się w roli smacznego, pełnowartościowego posiłku – mówi Robert Jankowski, prezes zarządu Pamapol S.A.
Dania gotowe będą dystrybuowane w obrębie całego terenu przeznaczonego dla pielgrzymów. Wśród nowego asortymentu, pielgrzymi będą mogli znaleźć takie propozycje, jak fasolka po bretońsku, danie chińskie, danie meksykańskie, makaron z klopsikami w sosie bolońskim, sałatka polska z kurczakiem czy sałatka warzywna z ryżem. Asortyment dedykowany Światowym Dniom Młodzieży, będzie się także mocno wyróżniał pod względem opakowań – będą to specjalnie zaprojektowane, bezpieczne, lekkie i wygodne plastikowe pudełka, stanowiące innowację na tle pozostałych opakowań produktów w tej kategorii.

Dostawa żywności na największe w Polsce wydarzenie o skali ogólnoświatowej, wymagała opracowania specjalnego modelu działania, opartego na przemyślanej strategii logistyczno-operacyjnej oraz rozbudowanej sieci dystrybucji. – Pamapol to duża, notowana na giełdzie grupa kapitałowa, ekspert w branży, ale przede wszystkim doświadczony producent, który potrafi zapewnić bezpieczeństwo produkcji i dystrybucji na każdym etapie. Wydarzenie o takiej skali wymaga wyprodukowania setek tysięcy produktów dedykowanych Światowym Dniom Młodzieży 2016. - My jesteśmy w stanie to zrobić, mamy doświadczenie, zaplecze, świetnie opracowaną strategię i atrakcyjny produkt do dystrybucji – m.in. właśnie dlatego organizatorzy ŚDM nam zaufali – tłumaczy Jankowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • herbatnik 2016-06-15 14:07:37

  Do ciekawej.. też mi się to nie podoba ale jak nakarmić tylu ludzi inaczej? Farmy ekologiczne dadzą radę?

 • ciekawa 2016-06-13 14:52:06

  Czyli gości przywitamy pulpetami z MOMem?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,09

 • Śr

  2,58

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane