Panattoni Park Lublin wynajął blisko 7 500 mkw. Spiżarnii SJ

Autor: dlahandlu.pl 8 października 2015 11:58

Panattoni Europe podpisał kontrakt ze Spiżarnia SJ, zajmującą się dystrybucją polskich produktów spożywczych na rynek Wielkiej Brytanii i Irlandii. Firma wynajęła blisko 7 500 mkw. w Panattoni Park Lublin, a w sfinalizowaniu kontraktu pośredniczyła agencja JLL.

Powierzchnia magazynowa zajmie 6 800 mkw., a biurowa 570 mkw. Część magazynu będzie zawierać wydzielone trzy zakresy temperaturowe w przedziale od 2°C do 8°C. Wynajęta powierzchnia posłuży firmie Spiżarnia SJ jako centralny magazyn logistyczny - obok już istniejących w Londynie, Manchesterze, Lincoln oraz Portadown w Irlandii Północnej. Będzie równocześnie pełnić główną siedzibę najemcy.

W ofercie firmy Spiżarnia SJ jest ponad 8 000 pozycji asortymentowych: kilkadziesiąt kategorii produktów spożywczych: słodycze, kawy i herbaty, koncentraty i przetwory, napoje, wędliny, produkty schładzane, w tym nabiał i tłuszcze oraz artykuły chemiczno-kosmetyczne. Zamówienia realizowane są z magazynu w Polsce dzięki czemu firma jest w stanie zapewnić konkurencyjność cen.

Panattoni Park Lublin to nowoczesny kompleks o charakterze produkcyjno-technologicznym, położony w pobliżu dróg ekspresowych S12, S17 i S19, na terenie podstrefy Lublin, Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. Park składa się z jednego obiektu o planowanej powierzchni 72 000 m2 a przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na inwestycje w ramach parku, mogą korzystać z pomocy publicznej, stanowiącej pomoc regionalną w postaci zwolnienia z podatku dochodowego od osób fizycznych i prawnych (PIT/CIT), udzielanej z tytułu zarówno poniesionych nakładów inwestycyjnych, jak i tworzenia nowych miejsc pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane