PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Panattoni wchodzi w budowę obiektów dla sieci handlowych

Autor: portalspozywczy.pl 25 listopada 2010 10:16

Panattoni Europe, specjalizujący się w budowie powierzchni magazynowych, planuje wejście na rynek nieruchomości handlowych w Polsce i budowę obiekty dla sieci detalicznych. W tym celu spółka utworzyła w ramach struktur firmy nowy dział . Do zespołu Panattoni Europe dołączył Andrzej Lasocki, który obejmie stanowisko Retail Development Director.

Wejście Panattoni Europe na rynek obiektów handlowych jest wynikiem strategii rozwoju dewelopera, chęcią pogłębienia oferty w Polsce. - Powstanie nowej jednostki biznesowej i wejście w inwestycje handlowe jest sposobem na dywersyfikację naszej działalności w Polsce - mówi Robert Dobrzycki, partner zarządzający Panattoni na Europę Środkowo Wschodnią.

Można przypuszczać, że podobnie jak w segmencie magazynowym Pannatoni będzie oferował sieciom handlowym usługi związane z wyszukiwaniem odpowiednich nieruchomości, a następnie realizacją inwestycji w oparciu o parametry wskazane przez kontrahenta. W ten sposób działają w Polsce takie spółki jak Rank Progress, czy PA Nova, które budują na zlecenie takich operatorów handlowych jak Tesco, Kaufland, Makro, czy sieci dyskontowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane