Pani Wina Pani Kawa - nowy koncept gastronomiczny

Autor: dlahandlu.pl 30 maja 2016 12:03

Pani Wina Pani Kawa - nowy koncept gastronomiczny fot. Pani Wina Pani Kawa

Na rynku pojawi się nowy koncept gastronomiczny, połączenie kawiarni i winiarni sygnowany marką Pani Wina :: Pani Kawa. To pierwszy w Polsce wine tap i palarnia z pijalnią kawy w jednym.

Za marką stoją m. in. księżniczka Tamara Czartoryska i Peter Phelps, na co dzień pracujący w miedzynarodowym domu inwestycyjnym. W zespole jako dyrektor napojów figuruje Chris Orr, który w Wielkiej Brytanii wprowadził na rynek Virgin Wines Richarda Bransona.
Właściciele chcą odtworzyć atmosferę dawnych lat, odświeżyć i unowocześnić kulturę picia kawy i wina w Polsce. Pierwszy lokal w Warszawie powstanie jesienią.
Nowo otwarte miejsce będzie wyposażone we własną palarnię ziaren, a mieszanki kaw będą autorskie i komponowane na życzenie klienta. Wina będą lane do eleganckich kieliszków z... beczek. Wnętrze lokalu urządzone zostanie urządzone z nawiązaniem do polskiej sztuki i historii. Pojawią się m.in. elementy charakterystyczne dla okresu secesji, ale z nowoczesnym sznytem. Khaled Bazzi został dyrektorem kreatywny marki.
W przyszłości ma powstać sieć, która będzie rozpoznawalna na terenie całego kraju. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane