Park Handlowy Bielany zostanie rozbudowany

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 6 grudnia 2011 12:15

60 000 mkw dodatkowej powierzchni handlowej, około 120 nowych sklepów i 1500 dodatkowych miejsc parkingowych - takie plany na rozbudowę parku ma jego właściciel Inter IKEA Centre Group Poland.

- Centrum w tej chwili zajmuje powierzchnię 80 tys. mkw, a na jego terenie znajduje się 80 sklepów. Decyzja o rozbudownie została podjęta po przeprowadzeniu szerokiego wachlarza badań na temat potrzeb naszych klinetów oraz dogłębnej obserwacji rynku dolonośląskiego - mówi Ewa Kolondra, Centre Manager Parku Handlowego Bielany.- Chcemy zaoferować naszym klientom szerszy wybór salonów lubianych przez nich marek. Wierzę, że przyszła oferta pozwoli, by nasz Park stał sie ważnym punktem na mapie modowych zakupów Wrocławia i okolic - wyjaśnia. Spółce Inter IKEA Centre Group Poland zależy także na tym, by w Parku Handlowy Bielany rozszerzyć znacznie także ofertę rozrywkową.

Spółka planuje, że po rozbudowie przybędzie około stu dwudziestu najemców. W nowym centrum klienci będą mogli skorzystać z 4700 miejsc parkinowych. Obecnie trwają prace koncepcyjne. Projekt przygotowuje grupa projektowa BDP. Pierwsze prace związane
z inwestycją ruszą już w przyszłym roku i będą związane z modernizacją dróg dojazdowych. W następnym roku zostanie wbita pierwsza łopata, a w 2014 roku klienci będą mogli już zrobić zakupy w nowym, większym Parku Handlowym Bielany.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ładny rym 2011-12-06 13:42:03

  mickiewicz

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,91

 • Min

  2,29

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11014

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane