Park handlowy Karuzela z Intermarche i Bricomarche ruszy w 2019 roku

Autor: dlahandlu.pl 16 marca 2018 17:58

Planowana do tej pory wspólna koncepcja parku handlowego Karuzela wraz z Intermarché i Bricomarché wchodzi w fazę realizacji. Na nieruchomości zlokalizowanej w Świebodzinie przy ul. Wojska Polskiego i starej trasie A 2 oraz przy głównym rondzie ze stacją paliw Orlen, powstaje obiekt o wielkości ponad 14 tys. GLA. Budowa rozpocznie się jesienią 2018 a otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2019.

Karuzela Świebodzin będzie składała się z: hipermarketu Intermarché o powierzchni ponad 2,9 tys. mkw., marketu budowlanego Bricomarché o powierzchni ponad 1,8 tys. mkw., stacji benzynowej Intermarché restauracji Mc Donald’s Drive i parku handlowego. Inwestor zaplanował również parking na ponad 550 samochodów.

Na obecnym etapie finalizowana jest komercjalizacja parku handlowego, w którym znajdzie się ponad 18 sklepów. Najemcami będą firmy z branży: modowej, obuwniczej, sportowej, wyposażenia wnętrz oraz sprzętu rtv i agd: Media Expert, Martes Sport, CCC, Sinsay, Pepco, Happy House, Smyk, Mc Donald’s oraz wiele innych.

Za koncepcję komercyjną i wynajem projektu Karuzela Świebodzin odpowiedzialna jest firma JB Development. Inwestorem strategicznym projektu jest Karuzela Holding, która do tej pory zrealizowała między innymi Galerie Handlową we Wrześni i Wodzisławiu Śląskim oraz Parki Handlowe w Lublińcu, Turku i Biskupcu. Firma prowadzi również zaawansowane prace nad kilkoma nowymi projektami np. Galerią Handlową Karuzela w Białej Podlaskiej oraz w Kołobrzegu (2019), rozbudową Karuzeli w Wodzisławiu Śląskim i Lublińcu (2018) i Parkami Handlowymi we Wronkach, Wągrowcu i Chorzowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,88

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane