PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Partner ASM obsłuży firmę Rolnik w zakresie merchandisingu w sieciach handlowych

Autor: dlahandlu.pl/pr 17 marca 2011 13:34

Agencja Partner ASM rozpoczyna obsługę firmy Rolnik w zakresie merchandisingu w sieciach handlu nowoczesnego. W sumie będzie to ponad 250 punktów handlowych, należących do sieci: Tesco, Real, Makro, Selgros, Auchan, E.Leclerc.

Partner ASM zajmie się tam pełną obsługą z zakresu merchandisingu, m.in. wzmacnianiem potencjału półkowego, zwiększaniem dystrybucji produktów marki Rolnik, dbaniem o wygląd ekspozycji klienta i dostępność produktów na półce, negocjowaniem ekspozycji dodatkowych i dystrybucją materiałów POS.

Umowa przewiduje przejmowanie obsługi przez Partner ASM etapami od poprzednio współpracujących z Rolnikiem agencji Focus i Work Service. Co kilka tygodni do obszaru obsługiwanego przez Partner ASM dołączany jest kolejny region, „przejmowany" od dotychczasowych agencji współpracujących z Rolnikiem. Obecnie są to m.in. regiony: śląski, łódzki, pomorski, zachodniopomorski i warszawski. Docelowo obługa obejmie całą Polskę, według założonego harmonogramu cały proces ma zostać zakończony na przełomie maja i czerwca br. 

Rolnik to firma specjalizująca się w produkcji przetworów warzywnych wszelkiego typu, zajmująca jedną z czołowych pozycji wśród tego typu firm na polskim rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane