Pasaż handlowy jednym z elementów inwestycji na Wyścigach

Property News 16 października 2013 20:18

Hotele, biura, centrum wystawiennicze, pasaż handlowy i pole golfowe to tylko część wielkiej inwestycji, jaką w miejscu toru wyścigów konnych na Służewiu zrealizuje Totalizator Sportowy. Inwestor przedstawił oficjalny projekt przygotowany przez pracownię Estudio Lamela - pisze gazeta.pl.

Do zagospodarowania jest około 150 ha gruntów. Główną częścią inwestycji ma być budowa hali sportowej o wysokości od 15 do 28 metrów. Ma się w niej znaleźć 15 tys. miejsc dla widzów oraz podziemny parking na 2,7 tys. samochodów.

Inne inwestycje, jakie powstaną przy torze to m.in. cztero- lub pięciogwiazdkowy hotel położony przy planowanym stawie, biurowiec o wysokości od 2 do 6 pięter oraz pasaż handlowy z 6,8 tys. mkw. powierzchni najmu.

Totalizator Sportowy zamierza przenieść tor treningowy w pobliże toru głównego oraz zrealizować pole golfowe. 

Według informacji gazety.pl inwestor poszukuje obecnie partnerów dla projektu. W procesie pomaga firma Pwc. Do tej pory zainteresowanie udziałem w inwestycji wyraziło 180 firm, w tym fundusze inwestycyjne, operatorzy hotelowi oraz deweloperzy. Firma do końca roku chce stworzyć krótką listę potencjalnych partnerów.

Jak już informowaliśmy, wartość projektu może przekroczyć 1 mld złotych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane