Pasaże Tesco ruszają z akcją wizerunkową. Kampania z celebrytami ma przyciągnąć klientów

Autor: dlahandlu.pl 1 września 2017 10:41

1 września pod hasłem „Bliski sąsiad na wyciągnięcie ręki” wystartowała kampania wizerunkowa Pasaży Tesco z udziałem gwiazd. Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Mateusz Gessler mają za zadanie przybliżyć nowe oblicze brandu oraz zachęcić do zakupów w sklepach i punktach usługowych tej sieci.

Koncepcja kreatywna oraz hasło nawiązują do strategii marki, która zakłada, że centra handlowe Pasaż Tesco są zawsze blisko swoich klientów – ze względu na lokalizację oraz kompleksową ofertę zakupową. Każda z trzech zaproszonych gwiazd odpowiada za dany obszar, w ramach którego będzie doradzać klientom Pasaży. Porady gwiazd będą publikowane na stronie internetowej www.pasaztesco.pl, Instagramie @pasaztesco oraz w książce, która będzie dostępna wyłącznie dla klientów sieci w kolejnym etapie kampanii. 

Paulina Krupińska jest ekspertem w dziedzinie mody i urody, Małgorzata Rozenek-Majdan będzie podpowiadać jak ładniej i łatwiej prowadzić dom, a Mateusz Gessler oprócz porad kulinarnych doradzi jak miło spędzić wolny czas z przyjaciółmi.

Kampania obejmuje radio, internet, outdoor, reklamy w prasie oraz w punktach sprzedaży – na terenie 22 głównych Pasaży Tesco oraz eventy specjalne. Celem kampanii jest upgrage wizerunku sieci oraz wzrost footfall.

Za strategię oraz kreację kampanii odpowiada agencja Garden of Words, media zaplanował dom mediowy Initiative. Działania potrwają do marca 2018 roku.

Pasaże Tesco to 52 centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • MM 2017-09-07 12:58:07

  Uwaga! Tesco dostarcza produkty z robakami , reklamacja odrzucona bo to nie ich produkt :D.Odradzam , przekazujcie dalej

  Numer zamówienia: 13274-13152

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane