PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Patrycja Sass – Staniszewska nowym prezesem Izby Gospodarki Elektronicznej

Autor: pr, dlahandlu.pl 12 września 2016 14:18

9 września odbyło się posiedzenie Rady Izby Gospodarki Elektronicznej w celu rozstrzygnięcia konkursu na prezesa zarządu e-Izby. Spośród sześciu kandydatów ubiegających się o to stanowisko Członkowie Rady wybrali Patrycję Sass – Staniszewską. Na nowym stanowisku zastąpiła Dorotę Bachman.

- Patrycja Sass-Staniszewska przedstawiła ambitny plan rozwoju Izby Gospodarki Elektronicznej oraz wsparcia polskiego rynku e-commerce. Jej doświadczenie i merytoryczna wiedza pozwolą wypełnić przedstawione założenia, wspierając rozwój rodzimych uczestników e-handlu nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami - mówi Andrzej Poniński, Członek Rady Izby Gospodarki Elektronicznej.

Patrycja Sass – Staniszewska z e-Izbą związana jest od samego początku wspólnie z Grzegorzem Wójcikiem. Od stycznia 2013 roku piastowała funkcję Członka Zarządu e-Izby i Dyrektora Operacyjnego, a od 9 września br. jest Prezesem e-Izby. Sass – Staniszewska jest pomysłodawczynią m.in. działań edukacyjnych e-Izby: tj. Szkoły e-Commerce Polska, akcji „Kupuję w internecie”, programów edukacyjnych; projektów badawczych: iBuy Powered by consumer, Lubię to czy kupuję to, a także inicjatyw eventowych e-Izby. W latach 2008-2012 zajmowała się rozwojem strategicznym i biznesowym IAB.

Izba Gospodarki Elektronicznej została założona w 2013 roku. Obecnie zrzesza blisko 200 firm członkowskich i partnerskich. e-Izba reprezentuje i wspiera interesy firm związanych z rynkiem gospodarki elektronicznej w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Justyna 2016-09-12 14:50:40

  To ta Pani, która podobno wyleciała z hukiem z IAB i na Izbę ściągnęła uwagę Państwowej Inspekcji Pracy?? Gratuluje wyboru.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,28

 • Min

  2,80

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane