PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Payback rusza z nową platformą e-kuponową

Autor: www.dlahandlu.pl 21 lutego 2012 13:37

Od 20 lutego Payback uruchamia nową platformę e-kuponową. Program prezentuje eKupony, które aktywowane są przez internet lub za pomocą smartfonów i nie wymagają drukowania.

- Platforma e-kuponowa oraz aplikacja mobilna Payback to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Testowaliśmy je przez ponad dwa miesiące. Okazało się, że tylko w fazie testowej z eKuponów skorzystało ponad 50 tysięcy osób, aktywując blisko 100 tysięcy ofert. To bardzo zachęcające wyniki. Payback jest wszędzie tam, gdzie jego uczestnicy, dlatego przeniesienie kuponów do przestrzeni Internetowej i mobilnej uznaliśmy za krok niezbędny w procesie rozwoju programu - podkreśla Marcin Drzewiecki, dyrektor marketingu programu Payback.

Udostępniona na stronie www.payback.pl platforma e-kuponowa ułatwia użytkownikom zbieranie punktów promocyjnych. Wystarczy, aby każdy zarejestrowany uczestnik programu po otrzymaniu pakietu spersonalizowanych e-Kuponów, aktywował je automatycznie poprzez kliknięcie, już bez konieczności ich drukowania i okazywania przy kasie w chwili dokonywania zakupu. Dokonując transakcji należy jedynie okazać kartę programu, by dodatkowe punkty zasiliły konto Payback.

- Statystyki potwierdzają otwartość naszych klientów na nowe rozwiązania technologiczne. Już w styczniu, który był miesiącem testowym dla platformy e-kuponowej, niemalże połowa klientów aktywujących e-Kupony skorzystała z nich. To naprawdę zadowalające wyniki - mówi Agnieszka Łukiewicz-Stachera, rzecznik prasowy sieci handlowej Real, ktróej klienci mogą już korzystać z tego rozwiązania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane