PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

PaySquare oficjalnie zastępuje firmę montrada

Autor: pr 2 kwietnia 2014 10:49

Z początkiem kwietnia wystartowała firma PaySquare SE, która powstała w wyniku fuzji działającej dotychczas na polskim rynku montrada GmbH i holenderskiej firmy PaySquare BV. Firma oferuje rozliczenia płatności bezgotówkowych oraz wynajem terminali płatniczych. Dotychczasowi klienci płynnie przeszli pod skrzydła PaySquare SE. Głównym punktem oferty nadal będzie pakiet Firma z Kartą, a wraz z rozwojem firmy pojawią się nowe usługi dodatkowe.

Firma z Kartą to pakiet dla małych i średnich przedsiębiorców, a także właścicieli punktów handlowo-usługowych i gastronomicznych. Pakiet obejmuje zarówno wynajem terminala, jak i rozliczenia płatności.

- Z naszych statystyk wynika, że klienci dokonujący płatności kartą, są w stanie wydać więcej. Wiemy też, że brak możliwości płacenia kartą często wiąże się z utratą klientów i stopniowym spadkiem obrotów. Dlatego właśnie oferujemy pakiet Firma z Kartą, który jest w pełni dostosowany do polskich warunków rynkowych i umożliwia przedsiębiorcom akceptowanie różnego typu płatności - mówi Jarosław Archacki, dyrektor sprzedaży w firmie PaySquare SE.

Klienci PaySquare mogą również korzystać z usług dodatkowych takich jak akceptacja płatności zbliżeniowych za pomocą kart płatniczych oraz smartfonów wyposażonych w kartę do płatności zbliżeniowych. Kolejną usługą, która w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności jest cash back, czyli wypłata gotówki przy dokonywaniu płatności za towary i usługi poprzez terminal płatniczy. Dla klientów to dodatkowa zachęta do robienia zakupów w sklepie oferującym taką usługę - podczas transakcji mogą bowiem wypłacić gotówkę.

PaySquare będzie nadal rozwijał współpracę z mBankiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,59

 • Śr

  3,96

 • Min

  3,32

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane