PayU udostępni płatności na smartfony

Autor: dlahandlu.pl 9 maja 2012 09:50

Agencja Looksoft oraz operator płatności internetowych PayU S.A. nawiązali współpracę w zakresie obsługi transakcji finansowych w branży m-commerce. PayU udostępni płatności za pomocą smartfonów, a Looksoft zaoferuje to rozwiązanie w swoich aplikacjach mobilnych dla sklepów internetowych.

Korzystając ze środków na karcie kredytowej posiadacze smartfonów będą mogli zapłacić za zakupy w sklepie internetowym bez wychodzenia z aplikacji mobilnej.

- Stosowane do tej pory w sklepach internetowych formy przelewów nie sprawdzały się w przypadku urządzeń mobilnych, ponieważ trud związany z przeprowadzeniem transakcji na małym wyświetlaczu telefonu skutecznie odstraszał potencjalnych kupujących. W tej chwili klienci będą mogli regulować rachunki znacznie wygodniej - z poziomu aplikacji mobilnej sklepu - mówi Andrey Popov, Product Manager, PayU S.A.

Nowa usługa PayU jest adresowana do wszystkich firm, których klienci realizują transakcje online. Looksoft będzie ją udostępniać na swojej platformie do tworzenia sklepów mobilnych.

Nowa usługa PayU, służąca do realizacji płatności kartą kredytową za pośrednictwem smartfonów, zostanie wprowadzona na rynek w maju br. Rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich popularnych smartfonów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    9,28

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane