Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash, prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

Autor: www.dlahandlu.pl 2 listopada 2015 11:53

Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash, weźmie udział w debacie "Rynek dystrybucji. Sektor hurtowej sprzedaży żywności w decydującej fazie przebudowy", która odbędzie się 5 listopada w ramach VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015.

W trakcie dyskusji zaproszeni goście pochylą się m.in. nad tematem grup zakupowych, ewolucji sektora hurtowego w Polsce oraz procesu konsolidacji sieci franczyzowych.

Pedro Martinho karierę zawodową rozpoczął w 1994 roku w Jeronimo Martins w Portugalii, gdzie pracował do 1996 roku, w ostatnim okresie jako Kierownik Stoiska Hipermarketu Feira Nova.  Od 1997 do 2001 roku pracował dla Jeronimo Martins w Polsce, gdzie doszedł do stanowiska Dyrektora Działu Zakupów Eurocash cash&carry i hipermarketów Jumbo. W 2002 roku był zatrudniony w  firmie telekomunikacyjnej Oniway Portugalia jako Dyrektor Sprzedaży. W marcu 2003 roku podjął decyzję o powrocie do Polski dołączając do zespołu, który wykupił Eurocash cash&carry od Jeronimo Martins. Od początku jest członkiem zarządu Eurocash SA.

Przeczytaj także:

VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2015 / 8th Food Market & Retail Forum – odbędzie się w dniach 4-5 listopada 2015 roku w Warszawie, w hotelu Sheraton.

Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum

Kliknij tutaj i sprawdź agendę Forum

Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane