Pełne ziarno w nowej kaszce BoboVita

Autor: pr 30 maja 2012 14:57

Pełne ziarno w nowej kaszce BoboVita

Kaszka pszenno-żytnia Pełne Ziarno to nowość marki BoboVita z segmentu kaszek bezmlecznych. Produkt jest cennym źródłem błonnika pokarmowego i doskonałą propozycją dla mam szukających prostych receptur.

Kaszka zawiera kompozycję zbóż z pełnego przemiału i można ją podawać niemowlętom już po 8. miesiącu życia. Przygotowana na mleku modyfikowanym stanowi łagodny i pełnowartościowy posiłek dla dzieci. Produkty bogate w błonnik, inaczej nazywany włóknem pokarmowym, są ważnym elementem odpowiednio zbilansowanych posiłków małego dziecka. Według zaleceń spożycie błonnika pokarmowego powinno wynosić ok. 10-15 g/dzień (maksymalnie 19 g/dzień) .

Oprócz wartościowego włókna pokarmowego, BoboVita Dla małego brzuszka kaszka pszenno-żytnia Pełne Ziarno wzbogacona została w kompleks 9 witamin i ważnych składników mineralnych, m.in. wapń i witaminę D dla mocnych kości, żelazo i witaminę C wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego dziecka.

BoboVita Dla małego brzuszka kaszka pszenno-żytnia Pełne Ziarno jest dostępna w sprzedaży od kwietnia. Opakowanie o pojemności 180 g kosztuje ok. 5,80 zł.

Nowa kaszka to już kolejny produkt z linii kaszek bezmlecznych. W 2011 roku do oferty BoboVita wprowadzono Dla małego brzuszka kaszkę 7 zbóż z jabłkami i śliwkami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10963

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane