Penelopa Cruz, twardzi faceci i Karmi

Autor: pr 31 maja 2017 10:30

Penelopa Cruz, twardzi faceci i Karmi fot. materiały prasowe

1 czerwca marka Karmi rozpocznie kampanię reklamową pod hasłem „Nie za słodkie, nie za gorzkie”. Ma ona podkreślić, że bezalkoholowe piwo Karmi jest nie tylko dla kobiet. Spot z udziałem Penelopy Cruz i Jana Wieczorkowskiego przekonuje, że Karmi to piwo także dla prawdziwych mężczyzn.

Nowy spot reklamowy, w którym występuje gwiazda światowego kina Penelopa Cruz oraz polski aktor Jan Wieczorkowski przekonuje, że Karmi to bezalkoholowe piwo dla każdego, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, tych którzy kochają spokój i tych, którzy lubią mocne wrażenia. Karmi „nie jest takie słodkie, jak myślisz” mówi w spocie Penelopa Cruz. 

- Bo Karmi nie jest takie słodkie, jak się wydaje – mówi Aleksandra Niemczyk, menedżer marki. Delikatna nuta słodyczy harmonijnie łączy się w nim z lekką piwną goryczką. Ten nietypowy smak uzyskuje się warząc Karmi tradycyjną metodą i stosując piwowarskie składniki - chmiel i kilka rodzajów słodów: pilzneński, monachijski, karmelowy i palony. To sprawia, że Karmi jest nie za słodkie i nie za gorzkie.

Nowy spot będzie emitowany od 1 czerwca w głównych kanałach TV ogólnopolskich i tematycznych. Za jego kreację odpowiada agencja Red8Advertising, zaś produkcję – Propeller Film. Kampanii telewizyjnej towarzyszyć będzie aktywacja w mediach społecznościowych oraz wsparcie na poziomie sklepów. Zakup mediów powierzono PHD Media Direction. 

Częścią działań wizerunkowych w ramach odświeżenia marki są również nowe opakowania wprowadzone na rynek pod koniec maja. Uproszczona grafika etykiet z symbolem kłosów jęczmienia oraz szyszki chmielu podoba się zarówno paniom jak i panom. Nowe etykiety zaprojektowała agencja Dragon Rouge.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane