Perfumy marki Vabun w placówkach Jeronimo Martins

Autor: www.dlahandlu.pl 28 czerwca 2016 12:38

Zarząd spółki MBF Group S.A. poinformował, że 28 czerwca otrzymał informację od spółki powiązanej Vabun S.A. o podpisaniu umowy sprzedaży z firmą Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Działalność Jerónimo Martins w Polsce to ponad 2650 sklepów Biedronka zlokalizowanych w około 1000 miejscowościach oraz sieć drogerii z kosmetykami Hebe. W ramach spółki JMDF działalność handlową prowadzi sieć sklepów Hebe oraz Aptek Na Zdrowie.

Zgodnie z przekazaną informacją umowa reguluje warunki w zakresie współpracy handlowej, tj. zasad promocji i sprzedaży perfum wyprodukowanych lub dostarczonych przez Vabun. Na podstawie umowy oraz strony zamierzają podjąć bliską i przynoszącą obopólne korzyści współpracę w ramach sprzedaży produktów. Strategią obydwu stron będzie maksymalizacja sprzedaży produktów Vabun klientom JMDF. Dodatkowo Vabun zadeklarował udział swoich produktów w programie lojalnościowym Hebe, czego celem będzie promocja znaku towarowego i produktów Vabun oraz wzrost zainteresowania ze stro ny klientów Hebe. Pierwsze produkty marki Vabun dystrybuowane przez JMDF będą  dostępne w II połowie lipca br.

Spółki  nie wykluczają nie wykluczają się w przyszłości rozszerzenia dystrybucji produktów marki Vabun o pozostałe sieci handlowe należące do grupy Jerónimo  Martins. Stosowna oferta ma zostać przygotowana w III kwartale 2016 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    27,40

  • Śr

    18,28

  • Min

    12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane