Personalizowane etykiety wódki Pan Tadeusz

Autor: pr 29 października 2015 13:05

Marka Pan Tadeusz wprowadza na rynek butelki z personalizowanymi etykietami. Inicjatywa
ma uatrakcyjnić ofertę upominkową marki w nadchodzącym okresie jesienno-zimowym. Produkty dostępne są w tradycyjnej sprzedaży oraz za pośrednictwem strony internetowej pantadeuszwodka.pl, na której można zamówić wariant z dowolnym imieniem lub innym napisem do 9 znaków.

Od października w sklepach dostępne są butelki o pojemności 0,5l z nowymi etykietami, wśród których znajduje się 7 wariantów z popularnymi imionami męskimi oraz etykiety z takimi hasłami jak Pan Gospodarz, Pan Kierownik i Pan Ładny. Natomiast butelki o pojemności 0,7l dostępne są w 17. wariantach imiennych oraz 3. dodatkowych: Pan Gospodarz, Pan Kierownik i Pan Ładny. Jeśli wśród dostępnych wariantów, konsumenci nie znajdą poszukiwanych przez siebie imion, możliwe jest zamówienie dodatkowej, personalizowanej etykiety w cenie ok. 3 zł.

Wraz z pojawieniem się nowych produktów ruszyła również nowa strona internetowa marki, gdzie oprócz możliwości zamówienia personalizowanych etykiet, klienci mogą znaleźć księgę imion z opisem ich znaczenia oraz porady Pana Tadeusza dotyczące organizacji wesel.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • doda 2016-01-27 14:38:24

  gdzie kupię taki alkohol z taką etykietką

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,69

 • Śr

  2,80

 • Min

  2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane