PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Philipiak Investment buduje kolejne obiekty handlowe

Property News 27 listopada 2014 13:08

W Lubartowie (woj. lubelskie) wystartowała budowa parku handlowego o powierzchni ponad 3,6 tys. mkw. Na początku przyszłego roku do użytku oddany zostanie także obiekt handlowy w Raciążu przy ul. 19 Stycznia.

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum Lubartowa pomiędzy ul. Lubelską i 1-go Maja. Będzie to parterowy obiekt którego powierzchnia najmu wynosiła będzie 3 640 mkw. Do dyspozycji klientów udostępniony zostanie duży parking liczący 141 miejsc. W obiekcie znajdować się będzie 10 lokali handlowo-usługowych.

Jak informuje spółka Philipiak Investment, obiekt zostanie oddany do użytku w III kwartale 2015 r.

Na początku przyszłego roku do użytku oddany zostanie także obiekt handlowy w Raciążu przy ul. 19 Stycznia. Znajdą się w nim delikatesy spożywcze Topaz o powierzchni 1000 mkw. Kolejne 5 obiektów jest w trakcie realizacji i zostaną oddane do końca 2015 r. 

- Koniec tego roku zakończyliśmy otwarciem obiektu przy ul. Siedmiogrodzkiej na Warszawskiej Woli (delikatesy Api Market) oraz obiektu w Nowym Mieście nad Pilicą przy ul. Tomaszowskiej (delikatesy Topaz) - poinformowali przedstawiciele Philipiak Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane