Pięciu nowych najemców w Galerii Jurajskiej

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2016 14:02

W grudniu w Galerii Jurajska przybyło 5 nowych najemców. Kolejne zamiany w portfolio szykują się na początku 2017 roku - zapowiada dyrekcja centrum handlowego.

Na początku miesiąca do grona najemców dołączył klub fitness Calypso. Mające ponad 966 mkw. studio fitness jest jednym z największych tego typu miejsc w Częstochowie. 

Początek grudnia w Jurajskiej zaowocował także pojawieniem się nowego, kluczowego najemcy odzieżowego. Mający dwa piętra i 1577,25 m kw. salon ulokowała tutaj marka CARRY.

W grudniu Jurajska zyskała także dwóch najemców z branży kosmetycznej. Swój salon w galerii otworzyła polska marka PAESE. W ofercie PAESE można znaleźć kosmetyki do makijażu. Salon ma powierzchnię 27,54 m kw.

Drugim najemcą, który wzbogaca ofertę "zdrowia i urody" Galerii Jurajskiej jest Way To Beauty. To multibrandowy salon, w którym można znaleźć całą gamę produktów do pielęgnacji oraz stylizacji i koloryzacji włosów. Salon ma powierzchnię 50,38 m kw.

Serię grudniowych otwarć w Jurajskiej zamyka salon Virgin Mobile/Telakces.com. Salon ma powierzchnię 48,73 m kw.

Grudniowe otwarcia zamykają listę zaplanowanych na jesień/zimę 2016. W sumie w 2016 roku w Galerii Jurajskiej przybyło aż 14 nowych najemców. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane