Pierwszy firmowy salon marki Victorio, w planach ogólnopolska sieć franczyzowa

Autor: dlahandlu.pl/pr 19 października 2015 09:27

Białostocka marka męskiej, eleganckiej odzieży Victorio otworzyła właśnie swój pierwszy firmowy salon. Sklep powstał w centrum Ełku i zajmuje przeszło 100 mkw. powierzchni.

Właścicielem marki Victorio jest Prestige Męski. Jak podkreśla Krzysztof Kosmowski, otwarcie firmowego salonu tej marki to kolejny element w strategii firmy, która przewiduje nie tylko konsekwentny rozwój sieci sklepów Prestige Męski, ale również właśnie wzmocnienie tej ekskluzywnej linii produktów.

- Na bazie otwartego kilka dni temu salonu planujemy w przyszłości budowę ogólnopolskiej sieci franczyzowej Victorio – wyjaśnia Krzysztof Kosmowski.

Firma poszukuje też partnerów handlowych zainteresowanych nawiązaniem bliskiej współpracy w zakresie dystrybucji jej wyrobów na terenie całego kraju. Jak wyjaśnia Krzysztof Kosmowski, mogą to być różne warianty i formy biznesowego współdziałania.

- Planujemy, aby kolejnym etapem dalszego rozwoju marki było także stworzenie sieci sklepów partnerskich, działających pod szyldem Victorio. Dodatkowo chcemy również zainteresować przedsiębiorców prowadzących sklepy multimarkowe modelem typu shop – in – shop, który polega na wydzieleniu w salonie odzieżowym osobnej strefy zarezerwowanej na ekspozycję naszych wyrobów.

Jednocześnie właściciel obu marek, których produkty powstają w szwalni w Białymstoku, zapewnia, że wciąż będzie unikał otwierania kolejnych sklepów w galeriach handlowych. Zdaniem Krzysztofa Kosmowskiego, otwarcie punktu sprzedaży w takim miejscu zawsze będzie wiązało się z koniecznością podniesienia cen dla klientów. Te zaś, to obok jakości ich produktów – są w jego opinii - największym atutem firmy na rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,14

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane