Pierwszy polski produkt w ofercie chińskiej platformy internetowej Chunbo

Autor: WPHiI Chiny 13 stycznia 2016 10:29

Chińska platforma e-commerce Chunbo jest odpowiedzią biznesu na coraz większy popyt na zdrowe produkty, zwłaszcza mięso, owoce morza, nabiał oraz warzywa i owoce. Aktualnie na platformie dostępne jest do bezpośredniego kupna przeszło 3.000 produktów reklamowanych jako organiczne i „non-GMO”. Produkty te pochodzą od ok. 500 dostawców z ponad 30 krajów i regionów. Na platformie jest już obecny pierwszy polski produkt, sok jabłkowy „Sad Sandomierski” - podał Portal Promocji Eksportu.

Chubno to jednak nie tylko platforma sprzedaży kojarząca sprzedawców (firmy) i kupujących (osoby prywatne). Firma prowadzi samodzielnie dwa własne gospodarstwa rolne, w których stosuje się tradycyjne metody uprawy.

Co najważniejsze dla polskich eksporterów to fakt, iż Chunbo jest także bezpośrednim importerem produktów. Firma zatrudnia sieć kupców a także posiada dwa nowoczesne laboratoria do badania próbek żywności i oceny ich jakości.

W grudniu 2015 r. przedstawiciele Chunbo odwiedzili WPHI w Szanghaju zainteresowani kupnem wszystkich polskich produktów spożywczych, ze szczególnym uwzględnieniem owoców i warzyw. Jako bezpośredni kupujący, przedstawiciele firmy deklarowali także chęć odwiedzania polskich firm zainteresowanych współpracą, celem zobaczenia na miejscu w Polsce procesu produkcji i przekonania się o walorach ekologicznych polskich produktów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Anna 2016-01-13 16:16:42

  Cudze chwalicie a swego nie znacie.

  Ja wolę polskie platformy - hurtum.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,58

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane