Pierwszy sklep Lasów Państwowych z dziczyzną ruszy za kilka dni

Autor: pb.pl 6 grudnia 2017 12:20

W najbliższych dniach nieopodal Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych (LP) w Warszawie ma zostać otwarty pierwszy firmowy sklep tego przedsiębiorstwa. Będzie oferował m.in. wytwarzane na bazie tradycyjnych technologii przetwory z dziczyzny. Podobne placówki miałyby być utworzone w Katowicach, Olsztynie i Radomiu. Koncepcja firmowych sklepów LP w ostatnich miesiącach ewoluowała – informuje Puls Biznesu.

Początkowo — jak zapowiadał w maju tego roku w rozmowie z „PB” dyrektor generalny Konrad Tomaszewski — miała to być cała sieć handlowa, które docelowo liczyłaby kilkanaście placówek. Jednak otwarcie pierwszego sklepu opóźniało się. W tej sytuacji także plany ekspansji handlowej LP stopniowo redukowano. Jesienią rzeczniczka prasowa firmy Anna Malinowska mówiła już, że nie chodzi o przedsięwzięcie biznesowe, ale tylko o formę promocji LP.

Jak pierwotnie informowała spółka, w ofercie sieci sklepów oprócz pochodzącej z polskich lasów dziczyzny i wytwarzanych na jej bazie wyrobów wędliniarskich miały znaleźć się także przetwory z grzybów i jagód oraz miód z prowadzonych przez leśniczych pasiek. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,27

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane