PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pierwszy zintegrowany kasoterminal dla sektora MSP od iPOS

Autor: pr 31 marca 2016 09:24

Firma iPOS, polski start-up z sektora FinTech, wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązanie do obsługi płatniczo-fiskalnej, przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach.

Kasoterminal iPOS duet został zaprojektowany z myślą o codziennym użyciu przez sprzedawcę w warunkach sklepowych. Rozwiązanie łączy fiskalny system kasowy i terminal płatniczy w ramach jednego urządzenia.

Kasoterminal jest zintegrowanym rozwiązaniem, które umożliwia fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego urządzenia. iPOS duet łączy w sobie terminal płatniczy (górna część) oraz drukarkę fiskalną (dolna część). Wraz z urządzeniem użytkownik otrzymuje także system kasowy do zarządzania sprzedażą.

Terminal płatniczy jest jednocześnie komputerem kasoterminala, zapewniającym działanie aplikacji do prowadzenia sprzedaży i sterującym działaniem drukarki fiskalnej.

Drukarka fiskalna, na której spoczywa terminal jest urządzeniem fiskalnym spełniającym wymogi Ministerstwa Finansów, które otrzymało homologację Głównego Urzędu Miar nr PT 24/2015, potwierdzającą zgodność z wymogami fiskalnymi w Polsce. Urządzenie zostało zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Innova.

Kasoterminal iPOS duet wyposażony jest w specjalne oprogramowanie, przygotowane przez firmę iPOS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,30

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane