Pikieta pracowników przed budynkiem Almy

www.pulshr.pl 3 stycznia 2017 14:33

4 stycznia br. odbędzie się pikieta byłych pracownic i pracowników Almy w Krakowie, pod budynkiem gdzie odbywać się będzie nadzwyczajne zgromadzenie udziałowców. Wszystko po to, by pokazać, że sprawa zaległych wynagrodzeń wciąż nie została zamknięta - podaje pulshr.pl

- Biorąc pod uwagę niedawną historię, a więc zwalnianie ludzi z dnia na dzień, niewypłacanie należnych sum, oraz brak dostępu do informacji co dalej, mimo nieoficjalnych zapewnień, pracownicy mają prawo wątpić w dobre intencje władz spółki, która już kilkukrotnie nadużyła ich zaufania – piszą na Facebooku organizatorzy pikiety.

Przypomnijmy, w październiku 2016 r. zarząd Almy złożył wniosek o upadłość. Jeszcze we wrześniu była nadzieja, że zwolnienia grupowe uratują spółkę, ale tak się nie stało. Osoby pracujące dla Almy nie dość, że straciły stałe zatrudnienie, to nie otrzymały przelewów między innymi z pensjami za październik.

Byłych pracowników Almy wesprze Partia Razem. - Wspólnie z nimi będziemy żądali wypłaty zaległych pensji wraz z odszkodowaniem za zwłokę. Nigdy nie zgodzimy się na to, żeby dobrobyt nielicznych budowany był kosztem pozbawiania ciężko pracujących ludzi ich uczciwie zarobionych pieniędzy – deklaruje Adrian Grzebyk z Partii Razem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Pracownik 2017-01-04 15:14:03

  Oligarchów powinno się zlicytować

 • Almowiec 2017-01-03 16:06:46

  Brawo !!!! To mi się podoba nareszcie ludzie wzieli się za wyzyskiwaczy. Nie umieją zarządzać to do widzenia,trzeba ich nauczyć rozumu.Tak się z ludzimi nie postępuje,niewypłacając im naleznych wynagrodzeń za cięzko zaracowane te pare groszy.Pozdrawiam wszystkich pracowników byłych i obecnych !!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,84

 • Min

  0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane