Pilsweizer poszerza ofertę lokalnych piw górskich o Zakopiańczyk Ciemny

Autor: pr 22 marca 2017 12:54

Pilsweizer poszerza ofertę lokalnych piw górskich o Zakopiańczyk Ciemny fot. materiały prasowe

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek nową markę piwa – Zakopiańczyk Ciemny. Poszerza w ten sposób liczącą już 8 piw linię górskich piw lokalnych, która została zapoczątkowana w 2015 r. piwem Zakopiańczyk, a niedawno dołączyły do niej: Gorlickie, Podhalańskie Wartkie i Muszyńskie Zamkowe.

 

Zakopiańczyk Ciemny to ciemne piwo dolnej fermentacji z delikatnym kawowym smakiem. Ma 13-procentowy ekstrakt i 6 procent zawartości alkoholu. Do jego produkcji wykorzystywane są trzy słody: monachijski, karmelowy, pilzneński; oraz dwa chmiele: marynka i lubeski.

Nowe piwo sprzedawane będzie wyłącznie w Zakopanem i jego okolicach. Dołącza do linii piw browaru Pilsweizer związanych z konkretnymi miejscowościami, które kierowane są zarówno do społeczności lokalnych i „lokalnych patriotów”, jak i turystów odwiedzających daną miejscowość czy region.

Przy projektach piw lokalnych Browar Pilsweizer współpracuje zarówno z lokalnymi sklepami, jak i odbiorcami z kanału HoReCa, czyli hotelami, restauracjami czy pubami działającymi na danym obszarze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,29

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane