PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pilsweizer wprowadza linię piw lokalnych związanych z miejscowościami górskimi

Autor: pr 16 czerwca 2015 11:06

Browar Pilsweizer wprowadza na rynek lokalne marki piw, związane z konkretnymi miejscowościami. Na pierwszy ogień idzie Zakopiańczyk, czyli piwo które będzie dostępne w „zimowej stolicy Polski”. Kolejne marki górskich miast będą wprowadzane sukcesywnie do sprzedaży w ciągu 2015 roku. Wszystkie będą dostępne wyłącznie w danych miastach i w ich okolicach.

Piwa o nazwach tożsamych z nazwą danej miejscowości, kierowane są zarówno do turystów, jak i do miejscowych „lokalnych patriotów.

W ramach tej nowej linii piw w swoim portfolio Browar Pilsweizer zamierza współpracować zarówno z lokalnymi sklepami, jak i odbiorcami z kanału HoReCa, czyli hotelami, restauracjami czy pubami działającymi na danym terenie.

Wchodzące właśnie do sprzedaży piwo Zakopiańczyk to jasne piwo typu Pils, dolnej fermentacji, o ekstrakcie 12 Blg.

 Jak wyjaśniają przedstawiciele browaru równolegle z Zakopiańczykiem na rynek trafia także piwo Piwniczańskie (związane oczywiście z miejscowością Piwniczna Zdrój), a jeszcze w tym roku wprowadzonych zostanie kilka kolejnych, w innych kurortach górskich. Piwo Piwniczańskie to, podobnie jak Zakopiańczyk, jasne piwo typu Pils, dolnej fermentacji, jednak o ekstrakcie 15Blg.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane