Piotr Fronczewski ambasadorem marki Dębowe

Autor: pr 13 lutego 2017 14:54

Piotr Fronczewski ambasadorem marki Dębowe Fot. mat. pras.

W połowie lutego do sprzedaży trafi odmienione Dębowe – Dojrzałe Mocne. Nowe otwarcie w historii Dębowego akcentuje jego ambicję – chęć pobudzenia segmentu piw mocnych premium. W związku z ewolucją marki zmianie uległa jej nazwa oraz identyfikacja wizualna. Dopełnieniem nowej strategii Dębowego jest kampania, w której ceniony aktor Piotr Fronczewski wciela się w rolę dostojnego gospodarza Świata Dębowego.

Nowy ambasador marki zaprasza do miejsca, w którym każdy dojrzały mężczyzna odnajdzie swój azyl i chwilę wytchnienia przy Dębowym. Piotr Fronczewski, którego zobaczymy w najnowszej kampanii, wcielił się w rolę Majordomusa, stając się łącznikiem między światem codziennym a światem Dębowego – miejscem magicznym, dedykowanym dojrzałym piwoszom, ceniącym piwo o głębszym i mocniejszym charakterze i wyższym ekstrakcie.

Spot z udziałem nowego ambasadora będzie można oglądać w ogólnopolskich kanałach TV już od 20 lutego. Kampania potrwa minimum 4 miesiące.
Na butelkach i puszkach znalazło się zmienione logo marki, utrzymane  w tonacji brązowozłotej, nawiązującej do kolorystyki dębu – głównego elementu identyfikacji marki. Hasło przewodnie kampanii - „Otwórz Dębowe”, do wnętrza dębu zaprasza wszystkich dojrzałych mężczyzn, doceniających nie tylko głęboki smak, ale również unikalną atmosferę sprzyjającą chwilom refleksji i delektowaniu się piwem.

Rebranding Dębowe Dojrzałe Mocne będzie wsparty kampanią outdorową, digitalową i PR. Widoczność w sklepach będzie wzmocniona dzięki materiałom POSM. Koncepcję kreatywną dla marki Dębowe Dojrzałe Mocne przygotowała agencja PZL, kreacją spotu zajmowało się studio filmowe OTO Film postprodukcją – TELEVISOR. Kampanię digital media przygotowała agencja Huta 19, a za kampanię w social mediach oraz PR odpowiada Tailor Made PR. Za zakup mediów odpowiada Zenith Optimedia. Design opakowań zaprojektował Mango Design.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Raf 2017-02-13 15:19:45

    Brawo! Dobry ruch!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane